Fast Autocomplete (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Behavior
sk: Správanie

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Item ID
sk: ID položky

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia

en: Plugin configuration
sk: Konfigurácia doplnku
