Fast Autocomplete (8.x-1.7) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Search
de: Suche

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Expiry time
de: Ablaufdauer

en: Machine name
de: Systemname

en: Behavior
de: Verhalten

en: Number of results
de: Anzahl der Ergebnisse

en: Relevance
de: Relevanz

en: Item ID
de: Eintrags-ID

en: Filter by language
de: Nach Sprache filtern

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: View modes
de: Inhaltsdarstellungen

en: Plugin configuration
de: Plugin-Konfiguration

en: See all results
de: Alle Ergebnisse anzeigen

en: Saved the %label Example.
de: Das Beispiel %label wurde gespeichert.
