Fast Autocomplete (8.x-1.7) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo
