Fast Autocomplete (8.x-1.7) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം
