Fast Autocomplete (8.x-1.7) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
