Fast Autocomplete (8.x-1.7) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
