Fast Autocomplete (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
