Fast Autocomplete (8.x-1.8) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Item ID
el: ID αντικειμένου

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
