Fast Autocomplete (8.x-1.8) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Name
mr: नाव

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
