Façade (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Projects
af: Projekte

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Database name
af: Databasisnaam

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
