Façade (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Region
bg: Област на сайта

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Authored by
bg: Написано от

en: Database name
bg: Име на базата данни

en: Apply
bg: Търси
