Façade (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Projects
lv: Projekts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Region
lv: Reģions

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Billing Information
lv: Apmaksas informācija

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
