Façade (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Region
mn: Бүс

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
