Façade (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Authored by
ne: लेखक

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
