Façade (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Projects
ru: Проекты

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Region
ru: Область

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Site name
ru: Название сайта

en: Role ID
ru: ID роли

en: Authored by
ru: Автор

en: Desc
ru: По убыванию

en: Owner
ru: Владелец

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Share
ru: Поделиться

en: Database name
ru: Название базы данных

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Domain ID
ru: ID домена

en: Project name
ru: Имя проекта

en: Changed
ru: Изменение

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Billing Information
ru: Информация о плательщике

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Asc
ru: По возрастанию

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
