Façade (1.0.0-rc3) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Owner
be: Уладальнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Apply
be: Ужыць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -
