Façade (1.0.0-rc3) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
