Façade (1.0.0-rc4) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Projects
da: Projekter

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Country
da: Land

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Email
da: E-mail

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Site name
da: Sitets navn

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: City
da: By

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Share
da: Del

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Project name
da: Projektnavn

en: Changed
da: Ændret

en: Timezone
da: Tidszone

en: Apply
da: Udfør

en: Subdomain
da: Subdomæne

en: Offset
da: Forskydning

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Zoom level
da: Zoomniveau

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Asc
da: Stigende

en: REST export
da: REST eksport
