Façade (1.0.0-rc4) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Region
hr: Regija

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Apply
hr: Primjeni

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Asc
hr: Uzlazno
