Façade (1.0.0-rc4) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Region
sq: Sektori

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: About
sq: Informacione
