Façade (1.0.0-rc4) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Country
th: ประเทศ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Owner
th: เจ้าของ

en: City
th: จังหวัด

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
