Façade (1.0.0-rc4) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Country
ur: ملک

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
