Façade (1.0.0) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Region
ast: Rexón

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Owner
ast: Dueñu
