Façade (1.0.0) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Site name
az: Sayt adı

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Debug
az: Debaq

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
