Façade (1.0.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: About
br: Diwar-benn
