Façade (1.0.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Projects
bs: Projekti

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Country
bs: Zemlja

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
