Façade (1.0.0) - en to fa translation catalogue (41 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Country
fa: کشور

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Region
fa: ناحیه

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Site name
fa: نام سایت

en: Drupal
fa: دروپال

en: Role ID
fa: شناسه نقش

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: City
fa: شهر

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Apply
fa: تایید

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: 1
fa: ۱

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Asc
fa: صعودی
