Façade (1.0.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Region
gl: Área

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Authored by
gl: Creado por

en: Owner
gl: Propietario

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Apply
gl: Aplicar

en: Debug
gl: Depuración

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
