Façade (1.0.0) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: - All -
ka: - ყველა -
