Façade (1.0.0) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Projects
lt: Projektai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Region
lt: Sritis

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Owner
lt: Savininkas

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Debug
lt: Derinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
