Façade (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: Drupal
ml: ഡ്രൂപ്പൽ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Database name
ml: ഡാറ്റാബേസിന്‍റെ പേര്

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
