Façade (1.0.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: - All -
my: - အားလုံး -
