Façade (1.0.0) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Projects
pl: Projekty

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Role ID
pl: ID roli

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: City
pl: Miasto

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Share
pl: Udostępnij

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Subdomain
pl: Subdomena

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Zoom level
pl: Poziom przybliżenia

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: No user found.
pl: Nie znaleziono użytkownika.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: REST export
pl: Eksport REST
