Façade (1.0.0-rc3) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Edit
sr: Измени

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
