Façade (1.0.0) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Projects
uk: Проекти

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Country
uk: Країна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Region
uk: Область

en: Email
uk: Електронна пошта

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Authored by
uk: Автор

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: City
uk: Місто

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Share
uk: Спільні файли

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Domain ID
uk: ID домену

en: Project name
uk: Назва проекту

en: Changed
uk: Змінено

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Apply
uk: Застосувати

en: Debug
uk: Зневадження

en: Subdomain
uk: Субдомен

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Zoom level
uk: Масштаб

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: Network
uk: Мережа

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Asc
uk: Зрост

en: REST export
uk: REST-експорт

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
