Facebook Album (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Album
ru: Альбом

en: Media
ru: Мультимедиа

en: About
ru: Информация

en: Albums
ru: Альбомы

en: Thumbnail width
ru: Ширина миниатюры

en: Thumbnail height
ru: Высота миниатюры

en: Show description
ru: Показать описание

en: Facebook App ID
ru: ID приложения Facebook
