Facebook Album (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: About
sv: Om

en: Thumbnail width
sv: Miniatyrbildens bredd

en: Thumbnail height
sv: Miniatyrbildens höjd

en: Show description
sv: Visa beskrivning
