Facebook Album (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Media
el: Μέσα

en: About
el: Περί

en: Show description
el: Εμφάνιση περιγραφής
