Facebook Album (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: About
id: Tentang

en: Thumbnail width
id: Lebar thumbnail

en: Thumbnail height
id: Tinggi thumbnail

en: Show description
id: Tampilkan deskripsi
