Facebook Album (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Media
sk: Médiá

en: About
sk: Informácie o

en: Thumbnail width
sk: Šírka náhľadu

en: Thumbnail height
sk: Výška náhľadu
