Facebook Album (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Album
ta: பட ஏடு

en: Media
ta: ஊடகம்

en: About
ta: பற்றி

en: Show description
ta: விளக்கத்தை காண்க
