Facebook Album (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Media
cs: Média

en: About
cs: Popis

en: Albums
cs: Alba

en: Show description
cs: Zobrazit popis
