Facebook Album (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Media
de: Medien

en: About
de: Über

en: Albums
de: Alben

en: Thumbnail width
de: Miniaturansichtsbreite

en: Thumbnail height
de: Miniaturansichtshöhe

en: Show description
de: Beschreibung anzeigen

en: Facebook App ID
de: Facebook-App-ID

en: Invalid value
de: Ungültiger Wert
