Facebook Album (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Album
fi: Albumi

en: About
fi: Tietoja

en: Albums
fi: Albumit

en: Show description
fi: Näytä kuvaus

en: Invalid value
fi: Epäkelpo arvo
