Facebook Album (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Album
he: אלבום

en: Media
he: מדיה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: About
he: אודות

en: Thumbnail width
he: רוחב תמונה ממוזכרת

en: Thumbnail height
he: גובה תמונה ממוזכרת

en: Show description
he: הצגת תיאור
