Facebook Album (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Album
ja: アルバム

en: Media
ja: メディア

en: About
ja: アバウト

en: Thumbnail width
ja: サムネイルの幅

en: Thumbnail height
ja: サムネイルの高さ

en: Show description
ja: 説明を表示
