Facebook Album (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Album
pt: Álbum

en: Media
pt: Mídia

en: About
pt: Sobre

en: Thumbnail width
pt: Largura da miniatura

en: Thumbnail height
pt: Altura da miniatura

en: Show description
pt: Mostrar descrição
