Facebook Album (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Album
uk: Альбом

en: Media
uk: Медіа

en: About
uk: Про модуль

en: Albums
uk: Альбоми

en: Thumbnail width
uk: Ширина мініатюри

en: Thumbnail height
uk: Висота мініатюри

en: Show description
uk: Показати опис

en: Facebook App ID
uk: ID Facebook-програми

en: Invalid value
uk: Хибне значення
