Facebook Album (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Album
ar: ألبوم

en: Media
ar: ميديا

en: About
ar: حول

en: Thumbnail width
ar: عرض الصورة المصغرة

en: Thumbnail height
ar: طول الصورة المصغرة
