Facebook Album (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Album
az: Albom

en: About
az: Haqqında

en: Thumbnail width
az: Miniatür eni

en: Thumbnail height
az: Miniatür hündürlüyü

en: Show description
az: Təsviri göstərin
